SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Ziemeļvidzeme aicina visus interesentus uz informatīvu semināru “Par Eiropas Savienības un valsts likumdošanas prasībām un izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu. Seminārs notiks 8. augustā Valmierā, Mūrmuižas-9 (semināru zālē), sākums plkst. 10.00.

Semināra ietvaros tiks aplūkotas trīs tēmas:

-par Āfrikas cūku mēri, tā izplatību, pašreizējās aktualitātes izklāstīs Mārcis Ulmanis, Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļvidzemes pārvaldes vadītājs;
-par meža nozares un politiskajiem procesiem Eiropā stāstīs Pēteris Vīrs, Latvijas mežu īpašnieku biedrības stažieris Eiropā;
-savukārt par dabas vērtību apzināšanu un skaitīšanu Latvijas teritorijā sīkāk pastāstīs Irisa Mukāne no Dabas aizsardzības pārvaldes.

Pēc tēmu izklāsta paredzēta diskusija par klausītājiem aktuāliem tematiem.
Provizoriskais semināra laiks 2,5h tēmu izklāstam plus diskusijas.

Visi laipni aicināti iepriekš pieteikties, adresējot elektronisko vēstuli andris.virs@mkpc.llkc.lv, SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" filiāles Meža konsultāciju pakalpojuma centrs Ziemeļvidzemes nodaļas vecākajam mežsaimniecības konsultantam Andrim Vīram.